erkek seks oyuncakları

Erkek Seks Oyuncakları Hakkındakiler

“Erkeklere hususi seks oyuncakları” biraz yanlış bir adlandırma ve bazıları için neredeyse bir tabu. Seks oyuncak endüstrisinin büyük kısmı hanım hazzına odaklandığı için orgazma ulaşmanın bu kadar çok yöntemi ve değişik araçları bulunmasına şaşırmamalı.

Erkeklere erişince, onların orgazma erişmesi fazlaca daha basit ama yeni bir şeyler tecrübe etmek dilerseniz birkaç değişik vasıtayla kendiniz ve partneriniz içinde tutkuyu artırabilirsiniz.

Yüzükler

Penise takılan yüzükler orgazmı geciktirirken hanım için de eğlenceli bir deneyim yaratabilir. Bazı yüzükler titreşerek çalışır; pille çalışan yüzükler kiltorise baskı yaparak pekiştirici bir his yaratırken Durex Play Ultra gibi birtakım yüzüklerde penisin altındaki vibratörü döndürüp adama de baskı yaratabilirsiniz. Bu titreşimler orgazma ulaşmayı daha da kolaylaştırır ve bir araya gelmenize yardımcı olur.

Jeller

Kayganlaştırıcı jeller ikiniz için, hatta kendiniz için de epey eğlenceli. Fazladan nem onlarla oynamasını daha kolaylaştırır, özellikle aksiyonun hızını artırmak veya birbirinize el yoluyla birazcık coşku vermek dilerseniz.

Mastürbasyon esnasında yada partnerinizle zevk veren hafifçe ipeksi bir his için Durex Play Feel yada sıcaklığı iyice artırmak için Durex Play Warming’i kullanabilirsiniz.

erkek seks oyuncakları
erkek seks oyuncakları

Erkek Seks Oyuncakları

Mastürbasyon zırhları

Bu cinsellik oyuncakları elle oynamayı erkekler için daha keyifli hale getirmek için yapılır. Bazı çeşitlerin aleni bir ucu vardır ve bu onların kullanımını kolaylaştırır, başka çeşitlerinse kapalı ucu vardır ve bu onlara emiş gücü ekler.

Daha fazla uyarım için kayganlaştırıcı ekleyebilir veya (aleni ucuyla) birazcık oral olarak oynayabilirsiniz. Bu oyuncak uç noktada olabilir ama hazzınıza bir tabaka daha eklemesi olası.

Bazı başka fikirler

Bu fikirler ille de erkekler için değil ama birazcık rol değişikliğiyle keyifli anlamış olur yaşayabilirsiniz.

Biraz eğlence ve ipek kravatlarla, hatta kelepçelerle onun ayaklarını yerden kati. Bunu tüy veya başka bir esprili oyuncakla birleştirirseniz seks hayatınıza gerçekten renk katabilirsiniz. Bir çok cinsel eğitim yazısına Marmaris Escort sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir