Kuvvetli Bir Orgazm İçin

Kuvvetli Bir Orgazm İçin

Ön sevişmeyi dikkatsizlik etmeyin. Ön sevişme çoğu vakit daha iyi orgazmları güvence eder. Çift olarak birbirinizin vücudunu daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz ve yepyeni erojen yerler keşfedebilirsiniz. Ön sevişme ile daha uzun ve daha güçlü orgazmın ilk adımını atmış olmuş olursunuz.

Doğru pozisyonu bulun. Hiçbir insan birbirinin aynısı değildir, ne ruhsal ne de fiziksel olarak. Kimi insanlar misyoner pozisyonunu sevebilir, kimi daha deneysel pozisyonlardan hoşlanabilir. Benzer şekilde birtakım bayanların vajinası daha dardır, birtakım adamların penisi düz değildir. Çift olarak ideal pozisyonu bulmak size kalmış.

Pozisyonlarda giriş de önemlidir. Ne kadar derin bir giriş olursa iki taraf için de daha güçlü bir orgazm olasılığı artar. Bunun için doğru pozisyonun yanı sıra odanızdaki eşyalardan da yardım alabilirsiniz. Örneğin bir hanım belini yada kalçasını bir yastıkla destekleyerek erkeğin girişini hem kolaylaştırabilir bununla beraber derinleştirebilir.

Kuvvetli Bir Orgazm İçin
Kuvvetli Bir Orgazm İçin

Kuvvetli Bir Orgazm

Farklı prezervatifler deneyebilirsiniz. Doğru prezervatif seçimi seksi fazlaca daha keyifli hale getirir.

Kayganlaştırıcıları ihmal etmeyin. Herkesin anatomisinin değişik olduğu için bahsetmiştik. Aynı biçimde uyarılma süreleri ve oranları da değişim izah edebilir.

Oyuncaklardan yardım alabilirsiniz. Ten uyumu mükemmel bir çift bile zaman zaman heyecana gereksinim duyar. Titreşimli penis halkaları en oldukça kullanılan oyuncaklardandır.

Hayal gücünüzden yararlanın. Yaratıcı bir senaryo veya değişik roller birçok zaman heyecan vericidir. Sadece fizyolojik değil zihinsel becerilerinizi de kullanarak heyecanınızı ve hazzınızı artırmanız mümkün.

Konuşmayı dikkatsizlik etmeyin. Partnerinizi haz duyduğunuz bölgelere yönlendirmek yada ona aşk sözcükleri fısıldamak kadar tahrik edici oldukça az şey vardır. Seks sırasında sözcüklerin büyüsünden yararlanmayı unutmayın.

Buna benzer bir çok cinsel sağlık ve cinsel yaşam yazılarını sitemiz Marmaris Escort sitesinde bulabilirsiniz. Sizde yazılarımızı okuyup partnerizle paylaşabilirsiniz. Partnerinizle bilinçlenmek cinsel sağlığınızı daha üst seviyeye çıkartır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir